Deloitte. Статусна зустріч по проекту ММФО.

14.11.2016 - Less than a minute read

9/11/2016 Партнер компанії Deloitte #Володимир Вахт та генеральний директор UNITY-BARS #Валерій Кондаков провели загальну статусну зустріч по проекту ММФО.

img_8542 img_8544

На зустрічі були підняті актуальні питання по проекту.
Володимир Вахт, наголосив учасникам робочої групи проекту ММФО про важливість їхньої персони у проекті і нагадав який колосальний внесок вони здійснюють в розвиваючи не лише Ощадбанк, а і державу в цілому.
На наступній зустрічі з компанією Deloitte , будуть обговорені майбутні перспективи розвитку співпраці UNITY-BARS з #Deloitte, а саме в частині кібербезпеки, в частині роботифікації бізнес процесів, розробки українського ІТ рішення і його просування на закордонних ринках. Залучення UNITY-BARS у консорціумі по локальним і закордонним проектам,тощо. Відповідно кожен з нас матиме можливість розвитку у цікавих проектах які можуть реалізовуватись сумісно.

img_8547
Для реалізації майбутніх проектів потрібен прецедент – успішне завершення масштабного проекту ММФО. І КРИТИЧНО ВАЖЛИВИМ є ВЧАСНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ. АДЖЕ Міністерство фінансів, ЄБРР та усі учасники проекту спостерігають за перебігом проекту.
В рамках зустрічі, компанія Deloitte відзначила грамотами та подарунками декількох співробітників UNITY-BARS.