UNITY-BARS, Ощадбанк, Deloitte — проект «UnitedData/Об’єднані дані» — продукт BARS MMFO

18.05.2017 - Less than a minute read

UNITY-BARS, Ощадбанк  та Deloitte розпочали впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих банківських проектів  — «UnitedData/Об’єднані дані» на базі продукту BARS MMFO.

Проект UDa передбачає кардинальне оновлення ключового програмного забезпечення (Core Banking System), централізацію його технічної архітектури та створює передумови для якісного обслуговування клієнтів в будь-якому відділені Ощадбанку.

Що таке продукт BARS MMFO? Це консолідація інформації з усіх регіональних управлінь банку у єдину централізовану систему. Це здатність системи надавати поглиблену аналітику, виявляти потреби клієнта, надавати актуальні пропозиції, також система дозволяє обслуговувати клієнтів по всіх чинних продуктах (кредитах, депозитах, картках та інших) в будь-якому відділенні банку, незалежно від того, де відкривались рахунки та куди звернувся клієнт.

При розробці BARS MMFO команда UNITY-BARS використовує сучасні архітектурні рішення та технології, які дозволяють обробляти надвеликі об’єми даних у режимі on-line. База даних пілотної системи сягає 6 Тb. Після закінчення проекту вона складатиме більше 25 Тb.

Надскладна інтелектуальна робота проводиться по оптимізації процесів міграції та забезпечення оптимальної роботи операційного дня банку.

У процесі роботи над проектом використовуються такі мови програмування та технології як:  ASP.NET MVC, Angular, Kendo та інші; ядро системи – промислова база даних Oracle Database.

Протягом роботи над проектом UDa в UNITY-BARS був налагоджений сучасний підхід до забезпечення якості програмного забезпечення — Continuous Integration (безперервна інтеграція). Це надзвичайно важливо, адже сьогодні при залученні до проекту великої команди, налагодження CI позитивно впливає на кінцеву якість продукту що розробляється та імплементується. Для підтримки CI ми працюємо з системою контролю версій SVN, TeamCity, для тестування JMeter, Selenium, з обов’язковою перевіркою коду (Code Review) через FishEye (для Jira).

В проекті постійно задіяно понад 90 інженерів: Front/Back-end web developers, DataBase developers, DBA, QA спеціалісти, бізнес аналітики та проектні менеджери. На даний момент завершено функціональне тестування усіх модулів системи та успішно пройдено перші два етапи міграції даних з теперішньої системи на нову.

26 травня відбудеться наступний етап проекту UDa — міграція даних та пілотна експлуатація системи у Києві та Київській області.